„Gala Talentów”
Dziś w Radzyńskim Ośrodku Kultury odbyła się wyjątkowa „Gala Talentów” podopiecznych, nauczycieli, a także rodziców dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radzyniu Podlaskim. To było niesamowite przeżycie!
Mieliśmy okazję podziwiać cudowne przedstawienia, genialnych tancerzy oraz wyśmienite występy artystyczne. Cały spektakl został wzbogacony przepiękną scenografią i efektami wizualnymi, które stworzyły wyjątkową atmosferę.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich artystów i osób zaangażowanych w organizację tego wspaniałego wydarzenia!
fot. Tomasz Młynarczyk/ROK














