![]()
Zbliża się ten wyjątkowy czas w roku! ![]()
Dla dzieci
Kolorowo i twórczo w ROK-u!

Kino z LOTTO
„ Radzyńskie foto-grafie”
Cyjanotypia w PATIO -warsztaty
ROK z fotografią grupa I
Zaingurowaliśmy radzyński quest!
Mikołajkowa Wanna Archimedesa
Kino w Radzyniu Podlaskim!
Odkrywamy kolejne tajemnice radzyńskiego questa!
Dyżury w PATIO
Rok z fotografią
Zapraszamy na wernisaż
ROK teatralnie
Ceramika, ceramika! Nadajmy kolory fontannie.
Sukcesy radzyński modelarzy.
Październik w Radzyńskim Ośrodku Kultury!
Wernisaż malarstwa Pawła Brodzisza – „matushka roSSiya 2”!
Zapraszamy na spotkania organizacyjne zajęć prowadzonych w Radzyńskim Ośrodku Kultury!
Zapraszamy na spotkania organizacyjne zajęć prowadzonych w Radzyńskim Ośrodku Kultury!
Zapraszamy na spotkania organizacyjne zajęć prowadzonych w Radzyńskim Ośrodku Kultury!
Podczas spotkań instruktorzy przedstawią plan zajęć, regulaminy oraz omówią wszystkie sprawy organizacyjne. To doskonała okazja, aby poznać prowadzących i dowiedzieć się więcej o zajęciach.
Uwaga! Spotkanie z Tomaszem Młynarczykiem (zajęcia fotograficzne) odbędzie się wyjątkowo w Galerii „Patio” w Pałacu Potockich. Wszystkie pozostałe spotkania odbędą się w Radzyńskim Ośrodku Kultury.
Terminy:
25.09 godz. 19:00 – Fotografia z Tomaszem Młynarczykiem (Galeria Patio, Pałac Potockich)
26.09 godz. 17:30 – Rysunek i malarstwo z Antoniną Bożym-Rotari
29.09 godz. 16:00 – Modelarstwo z Mariuszem Gadzałą
30.09 godz. 16:30 – Zajęcia plastyczne z Małgorzatą Szram
01.10 godz. 16:00 – Kreatywne z Anną Jakoniuk
01.10 godz. 16:00 – Gitara z Pawłem Stolarczykiem
01.10 godz. 17:00 – Malarstwo olejne z Arkadiuszem Kulpą
03.10 godz. 16:00 – Teatr (dzieci) z Antoniną Bożym-Rotari
03.10 godz. 17:00 – Teatr (młodzież) z Antoniną Bożym-Rotari
Zapraszamy!

ZAPROSZENIE NA WYJĄTKOWĄ INICJATYWĘ
Kolejny raz spotykamy się w ramach 2 etapu programu „Kultura Szyta na Miarę”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Dom Kultury+ edycja 2025.
Tym razem realizujemy zwycięską inicjatywę „Zatop się w glinie”, zgłoszoną przez Faktory Hand – Monikę Zalewską ![]()
Niedziela, 5 października
Dziedziniec Pałacu Potockich
12:00-16:00
Tego dnia zamienimy dziedziniec w twórczą przestrzeń ceramiczną!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic, aby wspólnie zatopić dłonie w glinie ![]()
Będziemy tworzyć ceramiczne płytki, które później ozdobimy, a po wypaleniu… staną się częścią naszej radzyńskiej fontanny!
Wielu z Was mówiło, że jest szara i bez wyrazu – zróbmy razem, by wreszcie nabrała kolorów ![]()
Już dziś pomyśl, co chciałbyś umieścić na swojej płytce – zostanie ona w przestrzeni miasta na lata!
Warsztaty są otwarte dla wszystkich – przyjdź, spróbuj swoich sił i zostaw po sobie kolorowy ślad w Radzyniu ![]()
Do zobaczenia! ![]()
