Sukces wystawy w PATIO!
Spełniło się nasze marzenie – kolejki do Pracowni i Galerii Patio! ![]()
Dla Galerii i Pracowni Patio był to wyjątkowy dzień. Dzisiejszą wystawę „Potłuczona” autorstwa Sylwia Iwaniuk obejrzało około 300 osób!
Od zaplanowanych wizyt dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 w Radzyń Podlaski, przez gości z Lubartowa, niespodziewanych odwiedzających ze Szczecina, po młodzież z Zespołu Oświatowego w Brzozowicy Dużej.
Mieliśmy także zaszczyt gościć prof. Mariana Stępaka z Instytutu Sztuk Plastycznych i Konserwacji Dzieł Sztuki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Dziękujemy wszystkim gościom indywidualnym oraz dyrekcji i nauczycielom radzyńskich szkół za to, że uwrażliwiają dzieci i młodzież na sztukę. Dziękujemy, że jesteście z nami! ![]()
Do tej pory wystawę Sylwii Iwaniuk odwiedziła rekordowa liczba ponad 700 osób.
Wystawę można oglądać do końca maja — serdecznie zapraszamy!
Dziękujemy za pomoc kustoszowi radzyńskiego pałacu Radosławowi Mazurowi, Zbigniewowi Smółce oraz Arkadiuszowi Kulpie.
fot. Sylwia Filipiak, Tomasz Młynarczyk





